nové Delphin ContaX 30T Zväčšiť

Delphin ContaX 30T

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

38,66 € s DPH

  • 185cm/0.5-5g/2 diely
  • 213cm/2-7g/2 diely
  • 228cm/3-18g/2 diely

Detaily

Prémiový prút z našej dielne, ktorý je extra ľahký, rýchly a spĺňa požiadavky najnáročnejších rybárov venujúcich sa lovu na ultra ľahkú a ľahkú prívlač. ContaX má pevnú a citlivú špičku, ktorá zachytáva jemné vibrácie a to ho predurčuje hlavne pre lov s tvrdými nástrahami ako woblery, rotačky alebo plandavky.

Prút vyrábame v troch variantoch s rôznou dĺžkou a vrhacou záťažou, takže Vám určite jeden z nich padne do ruky a bude vyhovovať Vášmu spôsobu lovu. Najľahší variant je tiež najjemnejší a je vhodný hlavne pre lov ostriežov a pstruhov. Najťažšia verzia je zároveň aj najpevnejšia, má najviac rezervnej sily po celej dĺžke a teda nájde využitie napr. pri love zubáča a iných veľkých dravcov.

Blank je vyrobený z 30T karbónu a presne z tohto dôvodu je ContaX tak ľahký a má dostatočnú silu pre ďaleké a presné nahadzovanie. Prút je osadený jednostopovými zirkóniovými očkami od Seaguide s výnimočne tvrdou a odolnou výplňou, ktoré sú po novom rozložené tak aby optimalizovali rozmiestnenie sily na prúte. Sedlo prúta je kombinované z karbónu a kvalitného lesklého plastu, je teda veľmi ľahké a má ergonomický tvar, takže sa komfortne drží v ruke aj počas niekoľkohodinového lovu. Spoje jednotlivých dielov sú nelakované odľahčené a spevnené 1K karbónovou pančuchou. Rukoväť je naším vlastným návrhom a je rovnako vyrobená z uhlíkových vlákien s krížovým vinutím a doplnená čierno-červenou kovovou koncovkou. Povrchová úprava prúta je matná s decentným čiernym ovinom a je doplnená červeným vinutím nad a pod sedlom navijaka.

Technické parametre

Model: 1,85m
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 6,7mm
Počet očiek: 8
Transportná dĺžka: cm
Hmotnosť: 80g
Rukoväť: delená, karbón
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 26cm

Model: 2,13m/2-7g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 8,5mm
Počet očiek: 8
Transportná dĺžka: 110cm
Hmotnosť: 82g
Rukoväť: delená, karbón
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 28cm

Model: 2,28m/3-18g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 9,1mm
Počet očiek: 9
Transportná dĺžka: 117cm
Hmotnosť: 98g
Rukoväť: delená, karbón
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 30cm