nové Delphin GraphiX 24T Zväčšiť

Delphin GraphiX 24T

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

30,56 € s DPH

  • 185cm/0.5-5g/2 diely
  • 213cm/2-7g/2 diely
  • 228cm/3-18g/2 diely

Detaily

Extra štíhly blank, rýchla špička a exkluzívny dizajn – aj to sú slová, ktoré charakterizujú prívlačový prút GraphiX 24T.

Ako názov napovedá, prút je postavený na 24T karbóne, ktorý je veľmi ľahký a zaručuje potrebnú pevnosť a zároveň citlivosť prúta, takže Vám neujde ani ten najjemnejší záber od vášho obľúbeného predátora. Prút je vhodný na lov s tvrdými nástrahami ako woblery, rotačky a plandavky, avšak môže byť využitý tiež pri love na mäkké nástrahy čo z neho robí univerzálneho pomocníka pri rôznych druhoch ultra ľahkej a ľahkej prívlače.

GraphiX ponúkame v troch dĺžkach s rôznou gramážou, ktoré Vám umožňujú vybrať si prút podľa svojej chuti a potrieb. Najľahšia verzia je tiež najjemnejšia a je vhodná pre lov pstruhov, prípadne ostriežov. Pri strednej dĺžke je prút pevnejší avšak stále má jemnú a citlivú špičku, ktorá ho predurčuje k lovu stredne veľkých dravcov. Variant s najvyššou vrhacou záťažou disponuje z tejto trojice najväčšou silovou rezervou a teda nájde vyžitie napr. pri love zubáča.

Sedlo prúta je veľmi ľahké a vďaka ergonomickému tvaru sa skvele drží v ruke. Po celej dĺžke sme použili jednostopkové očká s modrým metalickým vinutím, ktoré sú rozmiestnené tak, aby zaručovali rovnomerné rozmiestnenie sily a optimálne vyváženie prúta. Povrchová úprava je matná, doplnená lesklým povrchom na rukoväti s efektným 3K karbónovým motívom.

Technické parametre

Model: 1,85m/0,5-5g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 6,9mm
Počet očiek: 8
Transportná dĺžka: 94cm
Hmotnosť: 82g
Rukoväť: delená, EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 25,5cm

Model: 2,13m/2-7g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 8,6mm
Počet očiek: 8
Transportná dĺžka: 110cm
Hmotnosť: 84g
Rukoväť: delená, EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 27,5cm

Model: 2,28m/3-18g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 9,1mm
Počet očiek: 9
Transportná dĺžka: 117cm
Hmotnosť: 102g
Rukoväť: delená, EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti po stred sedla): 29,5cm