nové Delphin QUEST B´CAST Zväčšiť

Delphin QUEST B´CAST

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

50,36 € s DPH

  • 195cm/125g/2diely
  • 230cm/125g/2diely

Detaily

Ponuku baitcastových prútov sme rozšírili o model QUEST B´CAST, ktorý je primárne určený na ťažkú prívlač s nástrahami typu swimbait, jerkbait alebo s veľkými gumenými nástrahami.

Prút je postavený na pevnom a rýchlom blanku, ktorý má množstvo silovej rezervy pre nahadzovanie a zásek do tvrdých čeľustí veľkých predátorov. Blank prúta je osadený vysokokvalitnými a odolnými 2-stopovými SeaGuide očkami, ktoré sú umiestnené tak, aby čo najlepšie rozložili silu po celej dĺžke a zároveň umožnili ľahké presné nahadzovanie, či hladký chod šnúry. Ergonomicky tvarované čierne SeaGuide sedlo perfektne sadne do ruky a zvládnete s ním aj dlhé dni strávené pri vode. Nad sedlom sa nachádza kovové odolné očko vhodné pre zavesenie nástrahy počas presunov alebo po ukončení lovu.

Rukoväť prúta je vyrobená z hnedej EVA peny, ktorá je tvarovaná tak, aby manipulácia s prútom bola maximálne komfortná. Rukoväť je zakončená medenou kovovou koncovkou, čo spolu s ostatnými detailami a matným tmavohnedým blankom vytvára efektný a originálny celok.

Technické parametre:

Model: 195cmm/125g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 10,6mm
Počet očiek: 8
Transportná dĺžka: 112,5cm
Hmotnosť: 162g
Rukoväť: EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 38cm

Model: 230cm/125g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 11,7mm
Počet očiek: 9
Transportná dĺžka: 120cm
Hmotnosť: 178g
Rukoväť: EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 43cm