nové Čelová lampa Delphin OXUS Zoom Zväčšiť

Čelová lampa Delphin OXUS Zoom

1410595781

Nový produkt

Skladom

23,36 € s DPH

Detaily

Čelová lampa poskytujúca rôzne režimy svietenia, ale najmä nastaviteľný svetelný lúč, vďaka ktorému si dokážete posvietiť aj na objekty vo väčšej diaľke.

Čelovka disponuje výkonom 5 W a svietivosťou až 300 lm. Vďaka týmto parametrom a možnosti fokusovania svetelného lúča tak nebude problém dostatočne osvetliť vaše bezprostredné okolie, ale aj vzdialené ciele. OXUS ZOOM je vybavená pohybovým senzorom, čím ju poľahky zapnete a vypnete mávnutím ruky.

LED diódy ponúkajú možnosť bieleho alebo zeleného svetla. Pri prvom kliknutí spínacieho tlačidla sa čelovka rozsvieti bielym svetlom na 100%, pričom jej výdrž v tomto režime bude 5 hodín. Druhým kliknutím bude biele svetlo svietiť na 60% s 9 hodinovou výdržou. Pri treťom kliknutí sa biele svetlo stlmí na 30% a vydrží svietiť až neuveriteľných 20 hodín. Dlhším podržaním rovnakého tlačidla sa rozsvietia bočné zelené diódy s výdržou 20 hodín. Opätovným krátky stlačením sa aktivuje blikanie zelených diód. Práve zelené svetlo nepriťahuje otravný hmyz a rozhodne ho oceníte aj počas zdolávania rýb, ktoré sa plašia omnoho menej ako pri osvietení bielym svetlom.

Batéria má kapacitu 1200 mAh a nabíja sa pomocou USB-C kábla, pričom jej plné nabitie bude trvať približne 4,5 hodiny.

OXUS ZOOM je možné pohodlne polohovať smerom hore a dole a vďaka dĺžkovo nastaviteľnému elastickému popruhu bude dokonale sedieť na každej hlave.

Technické parametre:

Zdroj svetla: LED
Výkon: 5W, 300lm
Batéria: 1200mAh, 3.7V
Rozmery: 65x35x47mm
Hmotnosť: 76g
Nabíjanie: USB-C