nové Podberák Delphin SYMBOL LITE Zväčšiť

Podberák Delphin SYMBOL LITE

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

43,16 € s DPH

  • 90x90/1.8m/2diely
  • 100x100/1.8m/2diely

Detaily

Kaprársky podberák za priaznivú obsatrávaciu cenu, ktorý poskytne možnosť komfortného podoberania tých najväčších úlovkov. Pri tomto produkte sa skĺbil výborný pomer ceny a kvality, tak ako je to pri produktoch zo série SYMBOL už štandardom.

Sieťka podberáka na prvý pohľad zaujme nekonvenčnou hnedou farbou a vďaka použitiu štruktúry s malými okami je maximálne šetrná k rybám počas podoberania, či prenášania ryby na podložku. Každý úlovok tak bude po podobratí v bezpečí a nehrozí jeho nechcené poranenie. Veľkou výhodou tohto podberáka je decentný plavák, na spoji rukoväte a hlavy. Vďaka tomu nie je potrebné dokupovať žiaden plavák navyše a podoberanie rýb bude pohodlné aj v prípade že ste na rybách sami. Podberák sa navyše vyznačuje svojou nízkou hmotnosťou, čo len uľahčuje manupuláciu s ním.

Dvojdielna rukoväť s celkovou dĺžkou 1,8m je vyrobená zo štíhleho štruktúrovaného uhlíka s dostatočnou pevnosťou na podobratie tých najväčších kaprov. Rukoväť je v miestach uchopenia potiahnutá gumovou, protisklzovou vrstvou, čím je manipulácia s ňou komfortná za každých okolností.

Hlavu je možné k rukoväti poľahky upevniť pomocou kovového konektora v tvare Y. Vďaka použitému materiálu sa konektor vyznačuje vysokou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu. Okrem toho sa na ňom nachádza efektný prvok s logom značky Delphin.

Technické parametre:

Materiál rukoväte: uhlíkové vlákna
Celková dĺžka rukoväte: 183cm
Transportná dĺžka: 117cm
Hmotnosť rukoväte: 280g
Hmotnosť hlavy: 476g