nové Delphin DUNAY Carp Zväčšiť

Delphin DUNAY Carp

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

35,96 € s DPH

  • 2,4m/200g/2 diely

Detaily

Inšpiráciou pri vývoji a dizajne tohto prúta, nám bol najmä lov kaprov v delte rieky Dunaj, kde sa lovia najčastejšie z lode, na krátku vzdialenosť. Aj preto nesie výstižný názov Dunay Carp a vyznačuje sa špecifickými vlastnosťami, ktoré sú prispôsobené práve takémuto štýlu lovu.

Výrazne kónicky tvarovaný blank prúta je vyrobený z husto vrstvených uhlíkových vlákien, ktoré dodávajú vysokú pevnosť a odolnosť potrebnú pri súboji so silnými riečnymi rybami. V koncovej časti blanku je výrazná špička vo fluo zelenej farbe, ktorá umožňuje ľahšiu detekciu záberu a vylaďuje celkovú akciu prúta.

Prút je vybavený pevnými dvojstopkovými očkami so SIC výplňou, ktoré sú dimenzované aj na tie najnáročnejšie podmienky. Navzdory svojej robustnosti a pevnosti je prút veľmi ľahký a skvele vyvážený, čo umožňuje bezproblémové a presné nahadzovanie aj s ťažkými záťažami.

Špeciálne tvarované sedlo poskytuje komfortný úchop a umožňuje spoľahlivé, pevné upnutie navijakov. Krátka rukoväť, ktorej dĺžka bola navrhnutá tak aby manipulácia s prútom bola komfortná aj v člne, kde je často málo miesta. Koniec rukoväte je opatrený protišmykovým shrink materiálom pre pohodlný úchop.

Technické parametre:

Model: 240cm/200g
Počet dielov: 2
Priemer blanku nad rukoväťou: 16,2mm
Počet očiek: 10
Transportná dĺžka: 124,5cm
Hmotnosť: 206g
Rukoväť: Shrink
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 42cm
Veľkosť navádzacieho očka: 25mm