nové Delphin RUNIX Zväčšiť

Delphin RUNIX

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

77,36 € s DPH

  • 6+1 SS BB

Detaily

Baitcastový navijak RUNIX nesklame ani pri love tých najsilnejších predátoroch našich vôd. Pri porovnaní s klasickým navijakom s prednou brzdou prináša hneď niekoľko výhod ako napríklad: väčšiu silu pri navíjaní, intenzívnejší kontakt s nástrahou či ovládanie navijaku jednou rukou.

7 guľôčkových ložísk z nehrdzavejúcej ocele dodáva navijaku odolnosť, plynulý chod a zároveň možnosť jednoduchších hodov na väčšie vzdialenosti. Prevodový pomer 6,3:1 umožňuje lovcovi, najmä pri vertikálnom love, pracovať s nástrahou s vysokou precíznosťou. Pri spúšťaní a nahadzovaní nástrah oceníte citlivú magnetickú brzdu, ktorá zamedzí neželanému motaniu šnúry.
Navijak je taktiež vybavený POWER rúčkou určenou pre silové zdolávanie, pomocou ktorej môžte v porovnaní s klasickou kľučkou vyvinúť počas zdolávania podstatne väčšiu silu. Pri preťažení nastavenej bojovej brzdy sa z navijaku začne odvíjať vlasec, čo oznámi aj brzdný systém, ktorý je vybavený indikáciou preťaženia brzdy.

Jeho hmotnosť je iba 262g! Vďaka tomu je aj dlhodobé používanie bezproblémové a nepreťažuje ruku loviaceho. Ocenia ho najmä lovci dravých rýb, ktorí baitcastové navijaky používajú pri love spolu s prútmi typu ´baitcast´ ,alebo prútmi určenými na vertikálnu prívlač z lode či belly boatu. .

Technické parametre:

Model: Delphin RUNIX
Kapacita navijaku mm/m: 0.30/270, 0.35/220, 0.40/190
Prevodový pomer: 6,3:1
Počet ložísk: 6+1 SS
Hmotnosť: 262g