nové Umelá nástraha Delphin BUGO Cheese / 15ks Zväčšiť

Umelá nástraha Delphin BUGO Cheese / 15ks

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

3,14 € s DPH

  • 4cm / GEPARD
  • 4cm / WHITE
  • 4cm / ORGANS
  • 4cm / KAKAO
  • 4cm / VOGON
  • 4cm / PINKY
  • 4cm / TROPIC
  • 4cm / CHRUST

Detaily

BUGO je jedinečným modelom mäkkých nástrah značky Delphin, pri ktorých sme použili unikátny plávajúci Fexifloat materiál, vyznačujúci sa veľmi vysokou poddajnosťou a pružnosťou, čím predstavuje pre dravce absolútne neodolateľné sústo.

Pri vývoji nástrahy sme sa inšpirovali prirodzenou potravou dravých rýb, v tomto prípade najmä larvou osy. Naši dizajnéri si dali záležať najmä na detailoch ako sú oči alebo zárodky krídel. Vďaka novému materiálu nástraha disponuje aj dvomi veľmi efektívnymi vlastnosťami. Prvou je neuveriteľná pružnosť materiálu, čo zamedzí poškodeniu nástrahy aj po viacerých záberoch a zdolaných rybách. Druhá významná vlastnosť materiálu je nasiakavosť arómou. Vďaka tomu, najmä pri love pstruhov dochádza k opätovnému ataku nástrahy zo strany dravca. Pri akomkoľvek stlačení dochádza k uvoľňovaniu výraznej syrovej arómy, ktorá rybu zaujme a prinúti ju k opätovnému, agresívnejšiemu záberu.

BUGO ponúka širokú škálu tých najúčinnejších farebných vyhotovení, ktoré boli vybraté na základe dlhodobých testov na rôznych vodných plochách. Navyše sú tieto farby UV aktívne a umožňujú intenzívnejší odraz slnečného žiarenia pod vodou, vďaka čomu sa nástrahy stávajú neprehliadnuteľnými aj vo veľkých hĺbkach, alebo počas slabých svetelných podmienok. Masívne telo v kombinácii s plávajúcim materiálom spomalí prepad nástrahy vodným stĺpcom. Nástrahu BUGO je vhodné použiť s mikro jigmy alebo tungstenovou hlavičkou nastraženou na jigovom háčiku.

Vďaka realistickému vzhľadu, neodolateľnej aróme či extrémnej pružnosti táto nástraha nesmie chýbať vo výbave žiadneho nadšenca lovu pstruhov. Okrem toho je však vhodná aj na lov iných menších rýb ako napríklad ostriež a jalec. Nepohrdne však ňou ani väčší dravec ako šťuka či zubáč.

Nástrahu BUGO dostanete vo výhodnom 15 kusovom balení, aby ste ich počas lovu mali vždy dostatočné množstvo.