nové Špička CarbonGlass LIGHT Method CONXEPT Zväčšiť

Špička CarbonGlass LIGHT Method CONXEPT

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

6,74 € s DPH

  • oranžová

Detaily

Method Conxept je feedrový prút určený predovšetkým priaznivcom stále populárnejšieho lovu pomocou method feedrového krmítka. Táto rada prútov sa vyznačuje kombináciu citlivosti, jemnosti a zároveň dostatočnej sily, ktorá poskytuje všestrannosť a vyváženosť potrebnú pre plnohodnotný lov.

Blank prúta je vytvorený z ľahkého 24T karbónu, ktorý dodáva dostatočnú pevnosť a odolnosť a zároveň umožňuje konštrukciu prúta s malým priemerom a tým jeho nízku hmotnosť. Vyznačuje sa parabolickou akciou, ideálnou pre plynulé nahadzovanie a vychutnanie si súboja s každou zdolávanou rybou. Progresívna akcia prúta zároveň znižuje možnosť vyviaznutia ryby z háčika.

Kombinácia ergonomicky tvarovanej EVA peny a korku na rukoväti poskytuje výborný uchop a príjemnú manipuláciu s prútom aj počas častého nahadzovania a zdolávania. Samozrejmosťou pri tomto modeli je aj spoľahlivé sedlo s predným závitom, do ktorého je možné upnúť všetky štandardné feedrové navijaky.

Blank prúta je osadený pretvarovanými, dvojstopkovými očkami so SIC výplňou, ktoré excelentne vedú vlasec či šnúru a zároveň zamedzujú ich zamotaniu počas nahadzovania. Vďaka ich čiernej farbe vytvárajú spolu s matným blankom a korkom na rukoväti vyladený športovo-elegantný dizajn, doplnený o svieže, bielo zelené prvky.

Delphin Method Conxept Vám ponúkame v rôznych dĺžkach, vzhľadom na individuálne potreby každého rybára. V základe je dodávaný so setom troch špičiek, ktoré umožňujú prispôsobiť citlivosť daným podmienkam.

Technické parametre:

Model 330cm/60g
Počet dielov: 3
Priemer blanku nad rukoväťou: 11mm
Počet očiek: 11
Transportná dĺžka: 116cm
Hmotnosť: 186g
Rukoväť: EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 45cm
Priemer špičky: 3mm

Model 360cm/60g
Počet dielov: 3
Priemer blanku nad rukoväťou: 11,5mm
Počet očiek: 12
Transportná dĺžka: 126,5cm
Hmotnosť: 220g
Rukoväť: EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 48cm
Priemer špičky: 3mm

Model 360cm/60g
Počet dielov: 3
Priemer blanku nad rukoväťou: 12mm
Počet očiek: 13
Transportná dĺžka: 136cm
Hmotnosť: 260g
Rukoväť: EVA pena
Dĺžka rukoväte (od spodnej časti prúta po stred sedla): 51mm
Priemer špičky: 3mm