nové Termoprádlo spodok Delphin EnergyX Zväčšiť

Termoprádlo spodok Delphin EnergyX

Nový produkt

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

8,99 € s DPH

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
  • XXXL

Detaily

Nepodľahnite nástrahám chladného počasia a energicky vykročte na každú rybársku výpravu s termoprádlom Delphin Energy X. Termoprádlo špeciálne navrhnuté pre rybárov, ktorý milujú voľnosť pohybu. Elastický materiál a ergonomický strih sa dokonale prispôsobí vašej postave, vďaka čomu budete nielenže vyzerať dobre, ale rovnako vám zabezpečí dokonalý komfort počas nosenia. Hrejivý materiál sa postará o vašu teplotnú pohodu a priedušnosť materiálu zároveň umožní telu dýchať. Športový dizajn v tmavo sivej farbe je doplnený o zeleno biele logo a logo kapra na pravom ramene. Okrem rybolovu je termoprádlo vhodné aj pre vyznávačov aktívneho životného štýlu a pre každého, kto si chce užiť aktívny pobyt vonku v suchu a teple. Správnu veľkosť oblečenia si je možné vybrať na základe veľkostnej tabuľky.

Vrchný diel

Disponuje dlhými rukávmi a vyvýšeným golierom, čo prispieva k udržaniu optimálnej telesnej teploty. Elastický golier, konce rukávov a spodná časť sú dodatočne prešívané pre zabezpečenie dokonalého priľnutia ku koži, aby sa tým minimalizovali úniky tepla. Spodná časť vrchného dielu je mierne predĺžená, aby dochádzalo k ideálnemu krytiu so spodkami Delphin Energy X aj pri pohybovo namáhavejších aktivitách.

Spodný diel

Pružný pás sa svojou elasticitou prispôsobí každému typu postavy a pri nosení horného dielu zabezpečí jeho polohu aj počas aktívneho pohybu. K udržaniu tepelného komfortu prispieva aj zúžené ukončenie spodného dielu v oblasti členkov.

Materiálové zloženie:
92% Polyester
8% Elastan