nové Taška s dózami Delphin Baitz SPACE C2G Zväčšiť

Taška s dózami Delphin Baitz SPACE C2G

Nový produkt

Skladom

17,96 € s DPH

  • 6x dóza

Detaily

Delphin SPACE je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne značky Delphin. Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže.

BAITZ je kompaktná taška, špeciálne navrhnutá na uskladnenie a prenos dipovaných nástrah. V základe obsahuje 6 kusov transparentných plastových dóz s vekom a tesnením. Vďaka tesneniu môžete do dóz bez obáv uskladniť nadipovaný boilies, pelety, či iné nástrahy. Vo vnútri tašky sa nachádzajú prepážky, ktoré vytvárajú šesť rovnakých individuálnych priehradok. Práve v týchto priehradkách budú dózy s nástrahami vždy dokonale organizované a pripravené na použitie.

Steny a veko tašky sú dôkladne polstrované 6mm hrubou výstelkou, ktorá chráni vnútorný obsah pred mechanickým poškodenením. Veko tašky je opatrené sieťkovým vreckom zo zipsom, do ktorého je možné uskladniť dodatočné rybárske príslušenstvo. Veľkou výhodou je menšie vrecko na prednej strane, slúžiace na uloženie ihiel alebo zarážok pre rýchlu prípravu montáže. Kompaktné rozmery tašky spolu s textilnou rukoväťou umožňujú jednoduchý prenos.

Technické parametre:
Vonkajšie rozmery: 30x17x10cm
Veľkosť priehradky: 8,5x8x7,5cm
Počet priehradok: 6
Rozmer dózy: 6,7x8,5cm
Objem dózy: 250ml